Je tu zase den, kdy se bude tančit všude!

Proč se zapojit do Mezinárodního dne tance? Aneb 8 pádných důvodů proč do toho letos jít!

Asi tady nemusíme psát, co může tanec v životě člověka znamenat, možná je ale přece jenom dobré alespoň jednou ročně si to připomenout společně, udělat si radost a ukázat jakou má tanec sílu.

Společná oslava

Krásou Mezinárodního dne tance je, že v jeden den spojí tanečníky různých stylů, výrazů, žánrů. Nepůsobí tedy jen jako inspirace pro lidi, kteří doposud neměli s tancem bližší zkušenost, ale i pro tanečníky navzájem. Pojďme se na jeden den spojit, zapomeňme na chvíli na svou vlastní definici toho, co je pro nás tanec, a pojďme si prostě zatančit. Protože to má smysl.

Taneční mapa a web www.danceday.cz

Program každého uskupení, které se rozhodne do oslav Mezinárodního dne tance zapojit, bude uveden v Taneční mapě. O Vašem programu se tak dozví každý, kdo navštíví webové stránky www.danceday.cz a vy se společně se svými tanečními kolegy z celé České republiky stanete součástí jedinečné akce!

Facebooková stránka

Facebooková stránka Mezinárodního dne tance je důležitým informačním kanálem pro všechny fanoušky tance. Pokud se zapojíte do Mezinárodního dne tance, bude informovat i o Vás a Vašem programu. Kromě dobrého pocitu z tance tak o sobě můžete dát vědět i ostatním, představit jim svou činnost, pozvat na představení nebo workshop, to vše ve spolupráci s našimi správci facebookové stránky.

PR a mediální partnerství

Čím více se nás do oslav Mezinárodního dne tance zapojí, tím více toho můžeme dokázat. Jako jeden taneční soubor je těžké upoutat pozornost medií. Společně máme ale docela jinou sílu, o čemž svědčí i to, že oslavy Mezinárodního dne tance 2017 se dostaly do Událostí České televize. Na celorepublikové i regionální úrovni pracujeme usilovně na mediálních partnerstvích a komunikaci s novináři, zveřejňujeme tiskové zprávy a točíme propagační videa. Kromě zviditelnění tance jako takového je i možnost zviditelnění konkrétního programu, který pro oslavy připravíte.

Flashmob

Oblíbenou a již téměř neoddělitelnou součástí oslav se stal flashmob – choreografie, kterou si všichni účastníci zatancují ve stejný čas, ať už se nacházejí kdekoliv. Jde o dech beroucí ukázku toho, že když se tanečníci spojí, dokáží toho mnoho. Společný flashmob představuje ale také cestu, jak se do oslav zapojit, když nemáte možnost prezentovat vlastní program a chcete si prostě zatančit. Vytvoříme pro Vás choreografii, Připravíme pro Vás instruktážní video a postaráme se, aby výsledek stál opravdu za to!